Listopad 2009

Řetězec

30. listopadu 2009 v 11:10 | BeBe***
Že já sem se na to vůbec dívala :D Nejsem pověrčivá, ale co...

Jessica Alba

16. listopadu 2009 v 21:43 | BeBe*** |  Info
Jessica Alba se plným jménem jmenuje Jessica Marie Alba. Když byla Jessica Alba malá, přestěhovali se s rodinou do Biloxi, ve státě Mississippi. O tři roky později se znovu přestěhovali do Del Rio v Texasu. Ale nakonec se usadili v Californii, když bylo Jessice 9 let. Již od svých 5 let snila, že se jednou stane herečkou. První lekci herectví měla ve svých 12 letech a o devět měsíců později podepsala smlouvu s agentem.

Filmovým debutem pro ni byla Hollywoodská komedie "Camp Nowhere" (1993). Jessica Alba měla smlouvu původně jen na krátkou dobu, ale smlouva se jí prodloužila jelikož jeden z hlavních herců odmítnul hrát. Právě její vlasy jí daly osobitou originalitu pro tuto roli. Po filmu "Camp Nowhere" se Jessica objevila ve dvou reklamach pro Nintendo a J.C Penny.

V roce 1994 se jí podařilo prorazit do televize v populárním komediálním seriálu "The Hidden World of Alex Mac". Ve stejnou dobu získala roli Maye v seriálu "Flipper", tento seriál se natáčel od roku 1995 do roku 1997. Díky úspěchu v tomto seriálu získala roli mladé Evy ve filmu "Venus Rising" a také roli Marie v seriálu "Chicago Hope".

Líčení podle Avril Lavigne

16. listopadu 2009 v 19:02 | BeBe*** |  Beauty
Potřebuješ:
Měkkou černou tužku na oči,černou řasenku,kouřové stíny,bezbarvý lesk na rty,růž na tvář v přírodní barvě,vatovou tyčinku

Postup:
Do vnirtříního koutku spodního víčka namaluj černou linku.Vatovou tyčinku veď kouřovými stíny podél spodních řas co nejpřesnější linku, kterou rozmaž do ztracena, čystím koncem tyčinky.Líčení završ nalíčením řas aspoň dvěma vrstvami.Usměj se na sebe do zrcadla a v místě kde se tvoje tváře zvednou nejvíc nanes lehce růž.Nakonec přetři rty bezbarvým leskem.A můžeš razit na párty =)

Zdroj:www.hairppy.estranky.cz
Upravila:www.bebesiit.blog.cz
Fotka:www.osobnosti.cz

Účes podle Seleny Gomez

16. listopadu 2009 v 18:39 | BeBe*** |  Beauty

Selena Gomez

Potřebuješ:
gumičku,pinetky(6-7),lak na vlasy,tupírovací hřeben,sponkun s kytkou či jiným motive
Postup:
1.Udělej si šikmou pěšinku a těsně u ní přelakuj,všechny vlasy stáhni do rozcuchaného drdolu.
2.pinetkama drdol upevni.Sponku s kytkou nebo jiným motivem připni ke gumičce kterou si dělala drdol,a znova přelakuj,ve předuvytáhní pár pramínků

zdroj:www.world-svet.blog.cz
upravila:www.bebesiit.blog.cz

Selena Gomez

14. listopadu 2009 v 16:33 | BeBe*** |  Info
Základní info:
Povolání:herečka,zpěvačka,textařka
Věk:17
Datum narození:22.7.1992
Místo narození:Grand Prairie,Texas,USA
Znamení:Rak
Výška:165 cm
Člen skupiny:Selena Gomez & The Scene

Životopis:
Jmenuje se Selena Marie Gomez a narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se také seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato, která hrála Angelu. Potom dostala roli ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped.
Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "rodiny". Začala se objevovat v populárních seriálech The suite life of Zack and Cody, Hannah Montana - zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu.
Její přestávka skončila v říjnu 2007, kdy se zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place jako Alex Russo. Také hrála ve filmu Moderní popelka 2 - zde si zahrála hlavní roli. Je také rostleskávačka a oblíbená zpěvačka.
V roce 2009 nazpívala klip Send it on společně se svými Disney přáteli: Skupina Jonas Brothers, Miley Cyrus, Demi Lovato. Píseň se vyhoupla do prvních příček hudebních žebříčků.

Foto:
zdroj:www.osobnosti.cz

Program na ochranu princezen-film 0.3

14. listopadu 2009 v 16:15 | BeBe*** |  Info
Když je princezna Rossalina (Demi Lovato) ohrožena diktátorem který chce převzít její zemi, je přemístěna tajnou agenturou na ochranu princezen do Ameriky.Pod svá křídla si ji vezme agent Mason, který ji umístí k sobě domů do malého města ve...

Pomocí své dcery Carter (Selena Gomez..) údělají z princezny obyčejnou školačku jmenem Rossie. Rossie se rychle stává ve škole oblíbenou, Carter to musí akceptovat, ale ty dvě mají mezi sebou uzké pouto,proto Rossie ukazuje Carter jak najít v sobě princeznu.

zdroj:www.osobnosti.cz

Miley Cyrus

12. listopadu 2009 v 12:37 | BeBe*** |  Info
Základní info:
Povolání:Zpěvačka,herečka,textařka
Věk:16
Datum narození:23.11.1992
Místo narození:Nashville,Tennessee,USA
Znamení:Střelec
Výška:164 cm

SuperStar-Příběh nekončí

12. listopadu 2009 v 12:22 | BeBe*** |  Video
Interpreti:Finalisté SuperStar
Hodnocení:99%(ze 100%)
Zdroj:www.youtube.com


High School Musical 3-Can I have this dance

9. listopadu 2009 v 11:14 | BeBe*** |  Video
Interpreti:Zac Efron,Vanessa Hudgens
Z filmu:High School Musical 3
Moje hodnocení:89%(ze 100%)


Zdroj:www.youtube.com


Justin Bieber

9. listopadu 2009 v 11:10 | BeBe***
Základní info:
Povolání:zpěvák
Věk:15
Datum narození:14.3.1994
Znamení:Ryby
Místo narození:London,Ontario,Kanada
Výška:161 cm